Meble

Meble cateringowe – gdzie je postawić?

Meble cateringowe najbardziej sprawdzają się wtedy, kiedy chcesz urządzić przyjęcie, urodziny czy imprezę zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Są wspaniałym rozwiązaniem na każdą pogodę. Przydają się więc także i w deszczową porę. Inwestując w te meble, wybierasz komfort oraz wygodę każdej imprezy!

Rodzaje mebli

Meble te więc są niezbędne, kiedy urządzasz własne przyjęcie. Składają się z wodoodpornego stołu, a także z wygodnych w oparciu krzeseł oraz z namiotu, który przydaje się szczególnie w czasie większych imprez takich jak wesela albo festiwale lub festyny. Mniejsze wielkościowo namioty sprawdzają się na piknikowaniu. Ich podstawową funkcją jest ochrona przed deszczem.

Kiedy zastanawiasz się jak zorganizować 18 albo ognisko, postaw na nowoczesne meble cateringowe, które są zgrabne i zmieszczą się zarówno do twojego domu, jak i na dwór oraz łatwo je przeniesiesz z miejsca na miejsce. Stół i krzesła ze względu na różne rozmiary spokojnie mieszczą się też do domu. Wybierz więc rozmiar odpowiedni dla wielkości twojej imprezy. Stoły cateringowe mają na celu pomieszczenie jedzenia.

Z czego są zbudowane i ile kosztują?

Stoły cateringowe przyjmują różne postaci. Mogą być okrągłe, prostokątne, ale też kwadratowe. Najbardziej popularne są te długie i wąskie. Blaty i krzesła zostały zbudowane z polietylenu, dzięki czemu są odporne na każdą pogodę, szybko się nie psują. Zachowują swój oryginalny oraz niepowtarzalny kolor. Nie kosztują zbyt wiele. Koszt jednego stołu mieście się w granicach 300-400 zł. Natomiast krzesła w przedziale 60-70 zł.