Gastronomia Meble

Meble ze stali nierdzewnej

Najpowszechniejszym materiałem, z którego zbudowane są meble przeznaczone do kuchni, jest stal nierdzewna. Zapewnia ona odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia oraz wypadki techniczne podczas gotowania, zapewniając pełne bezpieczeństwo w trakcie przyrządzania jedzenia. Wyposażenie gastronomii w tego typu urządzenia to świetna inwestycja na przyszłość. Po pierwsze stal bardzo rzadko się psuje, a przedmioty są bardzo długo sprawne. Kupując więc meble ze stali nierdzewnej, masz pewność, że właściwie wydałeś pieniądze, a produkt tak łatwo się nie zniszczy.

Rodzaje mebli

Do mebli ze stali nierdzewnej przeznaczonych wyłącznie do gastronomi, należą: wszelakiego rodzaju stoły, baseny nierdzewne, umywalki, szafy magazynowe, podstawy pod piece, okapy gastronomiczne,

Przeznaczenie

Te meble można spotkać najczęściej w restauracjach, barach, ale też w szkołach, szpitalach czy innych instytucjach, gdzie wydawane jest jedzenie. Poza tym meble ze stali nierdzewnej sprawdzają się też w pomieszczeniach higieniczno-sanitarnych, ale też w gabinetach wentylacyjnych, przemyśle farmaceutycznym orz kosmetycznym, laboratoriach.

O czym należy pamiętać?

Trzeba pamiętać, że meble te należy stale utrzymywać w czystości. Stosunkowo łatwo się je czyści. Poza tym, jeśli chodzi o dostępność produktów, zaufaj takim markom jak: Hendi, Revolution, Bartscher czy Saro. Są to najbardziej powszechni producenci takich mebli. Sklepy polecają je, gdyż najszybciej się sprzedają i są dobrej jakości.